A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: node_l1

Filename: layouts/meta.php

Line Number: 5

Polityka prywatności -
Copyright © 1997-2013 All Rights Reserved
 • Polityka prywatności

   

  Firma Luxan dostrzega problemy ochrony prywatności w serwisach internetowych. Ta deklaracja zawiera zasady zbierania i wykorzystywania informacji o klientach, obowiązujące w naszym serwisie.

  Zbieranie i wykorzystywanie informacji o klientach jest ograniczane przez naszą firmę do niezbędnego minimum, wymaganego do świadczenia naszym klientom usług na najwyższym poziomie. Obejmuje to m.in. informowanie naszych klientów o oferowanych przez nas produktach i usługach.

  Gromadzone przez nas dane nie są i nie będą udostępniane osobom trzecim bez zgody klientów, jeżeli nie będzie to wymagane do realizacji naszych zobowiązań wobec klientów, obejmujących np. subskrybowanie wiadomości i dostarczanie katalogów naszych produktów i usług.

  Adresy IP Użytkowników serwisu nie są zbierane i wykorzystywane w celach innych, niż prowadzenie zbiorczych statystyk odwiedzalności naszej strony, co ma na celu dostosowanie jej zawartości do oczekiwań Użytkowników. Dane te nie są i nie będą wykorzystywane w celu identyfikacji Użytkowników.

  Nasz serwis internetowy nie korzysta z mechanizmu "cookies". Żadne dane znajdujące się na komputerze Użytkownika nie są odczytywane i wykorzystywane przez firmę Luxan.

  Wykorzystujemy formularze zamówień, umożliwiające naszym klientom złożenie zamówienia na informacje, produkty i usługi. Formularze te pozwalają na zbieranie informacji kontaktowych od odwiedzających (takich jak adresy poczty elektronicznej użytkowników). Informacje pochodzące z formularzy zamówień są wykorzystywane do realizacji zamówień, wysyłania informacji o naszej firmie oraz materiałów promocyjnych. Nie są one udostępniane osobom trzecim.

  Informacje kontaktowe klientów są także wykorzystywane do nawiązywania z nimi kontaktu, kiedy jest to konieczne (np. w przypadku konieczności potwierdzenia złożenia zamówienia). Użytkownicy mają w dowolnym momencie możliwość zrezygnowania z otrzymywania od nas listów elektronicznych.

  Nasz serwis nie monitoruje i nie weryfikuje informacji na temat wieku Użytkowników - odbiorców i użytkowników list e-mailingowych. Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać żadnych informacji, dokonywać zamówień ani subkrybować usług świadczonych przez nasz serwis bez wiedzy swoich rodziców lub opiekunów.

  Witryna firmy Luxan zaopatrzona jest w niezbędne środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolą przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie informacje ujawnione nam przez Użytkowników, zgodnie z normami bezpieczeństaw i zachowania poufności.

  Dostęp do danych osobowo-adresowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników firmy Luxan na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dn. 3 czerwca 1998 r. (Dziennik Ustaw nr 80, rozporządzenie nr 521).

  Nasz serwis umożliwia Użytkownikom modyfikację swoich danych, a także rezygnację z otrzymywania od nas jakichkolwiek informacji i usunięcie danych osobowych z naszej bazy danych. Można tego dokonać, wysyłając e-mail pod adres: luxan@luxan.com.pl z żądaniem modyfikacji lub usunięcia z bazy swoich danych osobowych.

  Użytkownicy, którzy mają pytania dotyczące powyższej deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania        z   nimi kontaktów, proszone są o wysyłanie wszelkich uwag pod adres luxan@luxan.com.pl.

LUXAN Sp. z o.o. - Długołęka, ul. Robotnicza 60, 55-095 Mirków, tel. (71) 315 16 51, e-mail: luxan@luxan.com.pl